opc_loader

Menu

E46 Non-M en Z4 Performance remmenset (17" velgen en groter)

2.343,66
Prijs excl. btw: 1.936,91
Voorraad:
0 stuks
Artikelnr:
E46_performancebrakes_kit

E46 Non-M en Z4 Performance remmenset (17" velgen en groter) bestaat uit de volgende items

Loctite 243 Blauw schroefdraadborgmiddel

Artikelnr: Loctite_1370555

Versie
-1stuks
 Remklauwen set / Remzadel huis BMW PERFORMANCE 6-pots Goudkleur
0stuks

Complete set met remklauwen, adapters, bouten, slangen, blokken en schijven voor de BMW E46 en Z4 (Behalve M3 en Z4M)

Deze set vervangt de lelijke, roestige standaard remklauwen voor echt enkeldelige 6-pots Brembo remklauwen van gegoten aluminium. Dit zijn zeer stijve en relatief lichte remklauwen met een flink remblokje. Dat biedt meer vertraging, een lekker strak rempedaal en blokjes die langer mee gaan. Met een paar sportieve blokjes kan je er helemaal circuit waardige vertraging uit halen.

Deze set bevat:

- Adapter set met loctite en originele BMW bouten verzinkt en hoge kwaliteit

- 6-pots Brembo BMW M Performance remklauwen (2 stuks goudkleur)

- 4 remblokken APP RS (sportieve blokjes die hoge temperaturen aan kunnen, goede bite hebben, maar wel gewoon stil zijn en bij koude temperaturen voor goede vertraging zorgen)

- 2 Zimmermann 345x28mm E46 M3 CSL of Z4M remschijven. Hoge kwaliteit remschijven, 2-delig voor goede hitte verwerking en interne schoepen voor optimale koeling.

- 2 Goodridge remslangen op maat voor deze applicatie.

 

Het kan zijn dat je wielspacers nodig hebt om te zorgen dat de remklauw niet tegen de velg aan komt. (dit is afhankelijk van het velgontwerp)

Bij geen voorraad, doorgaans in ongeveer 2 weken leverbaar

E46 Non-M en Z4 Performance remmenset (17" velgen en groter) heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Review plaatsen
E46 Non-M en Z4 Performance remmenset (17" velgen en groter)
Review plaatsen

Meest recente reviews

Alternatieve artikelen voor E46 Non-M en Z4 Performance remmenset (17" velgen en groter)