opc_loader

Opel CIH Koppelingset SACHS Performance

Artikelnr: SP-883082.999591+881861.999844

Originele SACHS Performance-koppelingset voor eenvoudige montage op het in serie vervaardigde vliegwiel.

(Prijs excl. btw) 505,00
611,05
Voorraad
Voorraad:
  0  items
Beschrijving

Technische gegevens: SACHS Performance koppelingset voor een voordelige prijs, bestaand uit de versterkte SACHS Performance-drukplaat en de organische SACHS Performance-koppelingsplaat. - Eenvoudig vervangen van uw oude koppeling, het standaardvliegwiel blijft in gebruik. Die ZF SACHS Performance-koppeling kenmerkt zich in vergelijking tot een seriematig geproduceerde koppeling onder andere door een hoger overdraagbaar koppel, een hogere bestendigheid tegen dwarslasten en een hogere thermische weerstand. Door de kortere ontkoppelafstand kan sneller en sportiever worden geschakeld. Hierdoor zijn deze drukplaten uiterst geschikt voor tuning voor het wegverkeer, voor lange-afstandsraces en voor racen door de bergen (zoals groep N), en voor voertuigen die vaak met maximale lading worden verreden. De torsie demper heeft een hogere veerdruk gekregen om verhoogd vermogen te kunnen verwerken. Het startgedrag (slijtpunt) is vergelijkbaar met de serie, waardoor hij ook voor dagelijks gebruik geschikt blijft.

Hoger overdraagbaar koppel Hogere thermische weerstand Hogere 'barst'-toerental De torsiedemper heeft een hoger aanslagmoment: maximale belastbaarheid van de torsiedemper voor aanslag van de blokken Hogere contactdruk en minder slijtage van de drukplaat Startgedrag gelijk aan serieproducten Eenvoudige vervanging van de in serie vervaardigde koppeling en vliegwiel

Zie extra informatie voor meer details

betreft drukgroep en gedemptekoppelingsplaat. Geschikt voor enkelmassa vliegwiel. Past alleen op chassisnummers na H6000001

Extra informatie

Levertijd: 4 - 5 Werkdagen

Diameter [mm]: 215 - Aantal tanden: 14 - Naafprofiel: 22x25-14N. Fabrikant referentie nummers

OPEL 6 64 117
OPEL 6 64 125
OPEL 90079980
OPEL 90095528
OPEL 90114875
OPEL 90182298
OPEL 90188596
OPEL 6 66 002
OPEL 6 66 003
OPEL 6 66 024
OPEL 6 66 065
OPEL 6 66 070
OPEL 6 66 101
OPEL 6 66 105
OPEL 6 66 112
OPEL 6 66 113
OPEL 6 66 114
OPEL 90006552
OPEL 90006554
OPEL 90125393
OPEL 90125395
OPEL 90157255
OPEL 90157447
OPEL 90251355
OPEL 90251356
OPEL 90251357
OPEL 90251376
OPEL 90251377
OPEL 90251378
OPEL 90251381
OPEL 90251386
OPEL 90272320
OPEL 90273921
OPEL 90273922
OPEL 90295130
OPEL 90342367
OPEL 90342368
OPEL 90350649
OPEL 90512590
OPEL R1170007
OPEL R90295130
Beoordelingen ()
Opel CIH Koppelingset SACHS Performance heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Opel CIH Koppelingset SACHS Performance


Aanbevolen artikelen:

399,30
Lichtgewicht vliegwiel voor het Opel 1.9 en 2.0 CIH blok. Enkelmassa vliegwiel, geschikt voor de...
240,79
4600236 - Sport (sportief straat gebruik geschikt) 272°/272° - 231°/231° -...
13,31
1 uitlaat versterkte klepveer voor het Opel CIH 8v blok van 1.6 to 2.4 liter. Deze klepveren geven...
151,25
CATCAMS Verstelbaar nokkenas tandwiel voor Opel CIH motoren. Gemaakt om je nokkenastiming bij te...
13,31
1 inlaat versterkte klepveer voor het Opel CIH 8v blok van 1.6 to 2.4 liter. Deze klepveren geven...
272,25
4610157 sport I-4cyl 2.0L 8v SOHC (FTH/FTH) 280°/280° - 232°/232° -...
21,78
mechanische volger of tuimelaar gemaakt voor scherpere nokkenassen op het Opel CIH blok. 1x per...

Alternatieve artikelen:

353,32
Enkelmassa staal vliegwiel geschikt voor een zeer compacte 184mm race koppeling, zie:...
399,30
Lichtgewicht vliegwiel voor het Opel 1.9 en 2.0 CIH blok. Enkelmassa vliegwiel, geschikt voor de...
Is dit iets voor u?
Winkelwagen
Laatst bekeken items