Cookievoorkeuren zijn momenteel gesloten.
x
Menu
Niet voorradig
SAAB 9-3 2.8t V6 2006- Inlaatslang Zwart
Een slangenset ontwikkeld door do88 ter vervanging van de OEM-inlaatslang! Deze slangen zijn volledig vervaardigd uit hoogwaardige siliconen voor de beste afwerking en duurzaamheid. Met ge?ntegreerde staaldraad om te voorkomen dat de slang bezwijkt onder negatieve druk en drie tot vijf lagen versteviging, afhankelijk van de binnendiameter en positie. De originele slangen zijn vervaardigd uit rubber dat niet zelden door de jaren heen scheurt. Dit is de duurzame oplossing voor u die bovendien het uiterlijk verbetert!Als er kleurselectie moet worden gemaakt, zie dan de vervolgkeuzelijst hierboven voor beschikbaarheid. Er is geen prestatieverschil tussen de kleuren.Een kit met bijpassende slangklemmen vindt u onder "Accessoires": slangklem kit do88-kitxxx. Zorg ervoor dat de nummers van de set overeenkomen met het nummer van de slangklemset.Alle onderdeelnummers van de voertuigfabrikant worden alleen ter referentie vermeld.
SAAB 9-3
Modeljaren: 2006-2011
Motor: V6 2.8 Turbo
SAAB 9-3 Turbo X
Model jaargangen: 2008-2010
Let op!
De OEM slang beschikt over twee kunststof slangaansluitingen, deze twee dienen hergebruikt en gemonteerd te worden in de siliconenslang. De slangaansluiting wordt met een gewone slangklem op de siliconenslang gemonteerd. Wij raden u aan onze set met slangklemmen te kopen, waarin zit wat u nodig heeft.
Turbo-inlaatslang
Referentie: 12790715
Meest recente reviews
Merk: Powerflex
Merk: DO88
Achteruitlaatbevestiging Cascada, EXHAUST MOUNTS, Cascada, 9-5 YS3E, ASTRA MODELS, Cascada, Insignia Models, Zafira Models, straat
Voorste stabilisatorstangbus 21 mm Ignis (2000-2008), Wagon R, black
Montagebus achterbalk 500L, Bravo, Stilo, Delta Gen 3, black
Motorsteunstabilisator grote bus ZR, ZS Mk1, 200, 400 & 45 HH-R, straat
Voorste stabilisatorstangbus 32 mm Mustang, straat
286223A: Busset achtersubframe SPORT
Mailen
Facebook
Instagram
-