Koppelingsset - Xtreme Outback Heavy Duty geveerd keramiek 610 Nm 820 kg (30% inc.) CELICA coup? 2.0 Turbo 4WD (ST165_)

755,28
Prijs excl. btw: 624,20
Voorraad:
0 stuks
Artikelnr:
KTY24014-1B

Koppelingsset - Xtreme Outback Heavy Duty geveerd keramiek 610 Nm 820 kg (30% inc.) CELICA coup? 2.0 Turbo 4WD (ST165_)

Neem contact op voor montage, levertijd of andere modellen van ACS.
Xtreme Performance - kit met verende keramiek /-1B
Aanbevolen voor: Motorsporttoepassingen

Deze kits zijn verkrijgbaar met geveerde keramische frictieschijven en zijn ontworpen voor motorsporttoepassingen waarbij een hogere warmte- en koppelcapaciteit vereist is . Deze kunnen ook worden gebruikt in sommige wegentoepassingen.

Specificaties:
  • Koppelcapaciteit 610 Nm
  • Klembelasting 820 kg 25% Verhoogd ten opzichte van standaard
  • Geveerde keramische wrijvingsschijf
  • Heavy Duty Drukplaat
  • Kit bevat alles wat u nodig heeft voor een succesvolle installatie + accessoires

Het assortiment kits met verende keramiek is ontwikkeld voor autosporttoepassingen waarbij een hogere warmte- en koppelcapaciteit vereist is. Deze schijven maken gebruik van een verende naaf die de schokbelasting helpt verminderen en worden vaak gebruikt in baanauto's die de fabriekstransmissie behouden.

Xtreme Performance< /b>
Bij Xtreme Clutch streven we ernaar om voor elk voertuig een verscheidenheid aan koppelingsopties aan te bieden, zodat er voor elke voertuigtoepassing een koppelingsoplossing beschikbaar is. Of u nu een wegvoertuig aanpast of een raceauto helemaal opnieuw bouwt, wij hebben de koppelingsoplossing voor u. Onze upgrades zijn onderverdeeld in verschillende fasen, afhankelijk van het materiaal van de frictieschijven en het aantal frictieschijven.

Wat zit er in de doos?

Xtreme Performance-upgradekits zijn verkrijgbaar met alles wat u nodig heeft voor een succesvolle installatie + accessoires die u mogelijk wilt upgraden of vervangen terwijl de versnellingsbak zich niet in het voertuig bevindt.

Xtreme Outback

Clamp Load: 820Kg (30% inc.)

Flywheel Step: +.5mm/.020"

Clutch Disc Diameter (mm): 236

Clutch Disc Spline Count: 21

Clutch Disc Spline Diameter (mm): 29

Recommended for: High Speed 4x4 Trial or Desert Race - Stage 2

Design: Single Plate

Fits:

- TOYOTA/CELICA coupe/2.0 Turbo 4WD (ST165_)/1988.03-1989.08/3S-GTE 1998 Petrol 136 kW 185 BHP (1988.03 - 1989.08) ,

Koppelingsset - Xtreme Outback Heavy Duty geveerd keramiek 610 Nm 820 kg (30% inc.) CELICA coup? 2.0 Turbo 4WD (ST165_) heeft nog geen reviews. Deel uw product ervaring en plaats een review.
Review plaatsen
Koppelingsset - Xtreme Outback Heavy Duty geveerd keramiek 610 Nm 820 kg (30% inc.) CELICA coup? 2.0 Turbo 4WD (ST165_)
Review plaatsen

Meest recente reviews

Alternatieve artikelen voor Koppelingsset - Xtreme Outback Heavy Duty geveerd keramiek 610 Nm 820 kg (30% inc.) CELICA coup? 2.0 Turbo 4WD (ST165_)